Przejdź do treści

Jak zadbać o bezpieczeństwo Twojej firmy?

Budynek Twojej firmy to miejsce, w którym Ty i twoi pracownicy spędzacie wiele godzin każdego dnia – dlatego musi być odpowiednio przygotowane i zabezpieczone.

Bezpieczne biuro to elementy wyposażenia, wykończenia – odpowiednie oświetlenie, komfortowe meble, ale przede wszystkim system alarmowy oraz system przeciwpożarowy.

Zabezpieczenie biurowca oraz zakładu produkcyjnego to nie tylko ochrona przed intruzami, którzy mogą wtargnąć podczas naszej nieobecności, ale także zdalna obsługa obiektu i przyjmowanie kierowców, kurierów – tak jak u jednego z naszych najnowszych klientów – firmy Owoc Łącki Koncentraty.

Dzięki zastosowaniu wideodomofonów, kontroli dostępu oraz zdalnej obsługi szlabanów oraz bramy mamy pewność, że cały system jest szczelny i sprawujemy pełną opiekę nad powierzonym obiektem.

Poza systemem alarmowym dobrą praktyką, na którą decyduje się coraz więcej przedsiębiorców jest monitoring wizyjny. Dobry projekt CCTV będzie odstraszać potencjalnych złodziei oraz rejestrować wszystkie zdarzenia na naszym terenie.

Inwestując pieniądze w monitoring wizyjny – porządnej jakości kamery wyposażone w analitykę obrazu (możliwość powiadamiania o wtargnięciach, klasyfikacje obiektów) możemy sparować całość w jeden wspólny eko-system i pozwolić agencji ochrony sprawować pieczę nad naszym zakładem. Analityka obrazu powiadamia operatora monitoringu o wtargnięciu i ten w czasie rzeczywistym podejmuję decyzję o wysłaniu patrolu interwencyjnego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *