Całodobowe Centrum Monitoringu
tel. 18 521 13 73

VIP SECURITY SYSTEM

Jesteśmy firmą z kapitałem polskim świadczącą usługi kompleksowej ochrony fizycznej oraz technicznej na terenie całego kraju. Agencja Ochrony VIP SECURITY SYSTEM to profesjonalni pracownicy, wypracowane procedury, ciągle wprowadzane innowacje oraz wieloletnie doświadczenie. Wszystko to sprawia, że jesteśmy jednym z liderów na rynku agencji ochrony osób i mienia

Skuteczność naszego działania to także efekt niekonwencjonalnych metod dozoru fizycznego, ciągle unowocześnianego systemu zabezpieczenia technicznego i wykorzystywania nowinek technicznych. Służymy naszą ochroną wszystkim, niezależnie od wielkości, z taką samą starannością i gwarantowaną jakością.

W ramach naszych usług świadczonych na rzecz klientów biznesowych i indywidualnych oferujemy monitoring z natychmiastową reakcją grup interwencyjnych oraz zapewniamy ochronę fizyczną obiektów. Specjalizujemy się w ochronie VIP-ów oraz imprez masowych. Projektujemy, instalujemy oraz konserwujemy systemy alarmowe, kontroli dostępu oraz telewizji przemysłowej.

Załogę VIP SECURITY SYSTEM stanowią wysoko wykwalifikowani pracownicy ochrony i technicy. Nasi ochroniarze przechodzą ciągłe szkolenia, treningi i badania, aby w razie potrzeby reagować w pełni profesjonalnie, zachowując zasady bezpieczeństwa.

Całodobowe centrum monitoringu
telefon: 18 521 13 73