Przejdź do treści

Ochrona imprez i VIP

Jedna z usług, w których specjalizuje się VIP SECURITY SYSTEM to ochrona i zabezpieczenie imprez masowych, a także innych wydarzeń wymagających ochrony. Bezpieczeństwo wszystkich uczestników to kluczowy element przy organizacji tego typu wydarzeń. VIP SECURITY SYSTEM posiada doświadczenie w zabezpieczaniu imprez o charakterze kulturalnym, sportowym i rekreacyjnym. Mamy doświadczenie i odpowiednie przygotowanie by sprostać wszystkim wymogom, zarówno tym prawnym, jaki i szczególnym oczekiwaniom klienta.

Posiadamy wykwalifikowanych pracowników, którzy pełnią obowiązki w ramach służby porządkowej i informacyjnej. Każdy z nich oznacza się nie tylko odwagą i odpowiednimi warunkami fizycznymi, ale również zdrowym rozsądkiem i odpowiedzialnością. Służby są odpowiednio umundurowane i wyposażone we właściwy sprzęt. Dzięki starannemu dobieraniu pracowników oraz ich zaangażowaniu, zabezpieczane przez nas imprezy zawsze przebiegają bez zakłuceń.

Usługa ochrony osobistej, inaczej ochrona VIP, polega na zapewnieniu bezpieczeństwa życia i zdrowia oraz nietykalności osobie ochranianej. W VIP SECURITY SYSTEM do tego rodzaju zadań delegowani są najlepiej wyszkoleni pracownicy z doświadczeniem, umiejętnościami przewidywania i neutralizowania zagrożenia oraz dostosowania się do każdej sytuacji. Pracownicy wyznaczani do ochrony VIP wyróżniają się wysoką kulturą osobistą, a dzięki profesjonalnym szkoleniom są w stanie zapewnić naszym klientom bezpieczeństwo przy jednoczesnej dbałości o dyskrecję i komfort ochranianych.

Bezpośrednia praca z osobami chronionymi poprzedzona jest opracowaniem dedykowanego do danego zadania systemu ochrony. Nasi pracownicy przeprowadzają rozpoznanie i symulacje zagrożeń, jakie mogą się zdarzyć w miejscach pobytu osób chronionych oraz na trasach przejazdu, a następnie ustalają procedury i schematy reakcji.

Posiadamy doświadczenie w ochronie osób ze świata rozrywki, ludzi biznesu i polityków, cieszących się popularnością na skalę ogólnopolską i światową.

Wyznacznikiem renomy VIP SECURITY SYSTEM może być zaufanie jakim rok rocznie, od wielu lat, obdarzają nas organizatorzy Forum Ekonomicznego w Krynicy-Zdroju. Oprócz zabezpieczenia całego wydarzenia zajmujemy się także ochroną osobistą światowej sławy gości przybywających na ten czas do Krynicy-Zdroju.

Chcesz poznać ofertę dla Twojej firmy?